oidentifierad konstnär oljemålning

796581

OIDENTIFIERAD KOPNSTNÄR, tidigt 1900-tal, Motiv med hus i höglänt landskap, signerad R L, olja på duk, ca 52x67 cm

Ramen lös i en fog

Konst, Äldre måleri

Fack 53

Budhistorik (1 bud)

6102101
2020-07-29 17:29:26

2020-08-01 kl 20:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.