Awab stegpall

796584

AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd 60 cm

Senare plattor, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Awab stegpall

Budhistorik (9 bud)
6108036
700
6107583
650
6096315
600
6101865
550
6096315
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.