Sängbord

796618

SÄNGBORD (2) 1 par, 1900-talets mitt, med lådor och glasskiva med struktur, senare bemålat trä, höjd ca 55 samt 40x33 cm

Renoverade, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (3 bud)

6108758
6107206
6096609

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.