Solstolar

796711

SOLSTOLAR, (2) IKEA, 1960-tal, stome i trä samt tyg

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 3

Solstolar

Budhistorik (22 bud)
6098015
2 400
6107612
6098015
1 900
6107603
1 800
6098015
1 700

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.