Serveringsvagn

796720

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, betsat trä, höjd ca 75 samt djup 82, bredd 45 med utfällbara klaffar 2x19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Serveringsvagn

Budhistorik (19 bud)
6108936
1 600
6108941
6108936
1 400
6108934
1 300
6108911

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.