Hatthylla

796883

HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, kromad metall, höjd ca 33, längd 74 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Hatthylla

Budhistorik (23 bud)
6108814
6106754
6108813
6106754
1 900
6108812
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.