Serveringsvagn

796884

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, bambu samt glas med struktur, höjd ca 60 samt 79x46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Serveringsvagn

Budhistorik (10 bud)
6110533
750
6109030
700
6109020
650
6108329
600
6105167
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.