Spegel

796891

SPEGEL, 1950/60-tal, förgylld, ca 119x49,5 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 1

Spegel

Budhistorik (20 bud)
6109975
1 600
6110206
6109975
1 400
6108268
1 300
6108268

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.