Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

796953

SPEGEL, 1900-talets första hälft, blandstil, dekor i pastellage, förgylld, facetterat glas, höjd ca 133 samt bredd 55 cm

Mindre dekorbortfalla, sprickor i krönet, bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 3

796953 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (3 bud)

6120353
6119126
6114972

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-07
21:18   (22:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.