Ljuskrona keramik

797059

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, dekor samt manschetter av keramik, stengodsglasyr, 5 armar, bredd ca 47 cm, totalhöjd ca 65 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona keramik

Budhistorik

2020-08-02 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.