BIRGER LINDBERG

797062

BIRGER LINDBERG (1901-1991): kvinna med hatt, monogramsignerad samt daterad a tergo -51, gouache, ca 31x28 cm

Ej examionerad ur ram, smärre gulnad vid passepartout

Fack 28

BIRGER LINDBERG

Budhistorik

2020-08-02 kl 15:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.