Fickur 18k guld

797086

FICKUR, 18k guld, 1900-tal, vitemaljerad urtavla, innerboett och kedja i metall, ankargång, diameter ca 45 mm, vikt ca 70 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Fickur 18k guld

Budhistorik (11 bud)
6112462
4 600
6104450
4 400
6106129
4 400
6104450
4 200
6106127

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.