Sängbord

797089

SIDOBORD, 1 par, 1970/80-tal, underrede i mässing, skiva i rökfärgat glas, höjd ca 50 samt 70x45 cm

2 nagg på ena skivan, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik

2020-08-02 kl 14:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.