Arne Cassel blyerts

797096

ARNE CASSEL (1898-1965): Kvinnoporträtt, blyertsteckning, signerad och daterad -54, 44x35 cm

Konst, Teckningar

Fack 2

Arne Cassel blyerts

Budhistorik (10 bud)
6110600
950
6110098
900
6110098
850
6101216
6101216
650

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.