Omega De Ville armbandsur

797111

OMEGA, De Ville, armbandsur, guld på stål, quartz, plexiglas, senare armband i svart läder, diameter ca 20 mm

Slitage, repor, fungerar ej

Klockor/Ur, Damklockor

Linnégatan 21, Norrköping

Omega De Ville armbandsur

Budhistorik (6 bud)
6111460
550
6107192
500
6111459
450
6107192
6111458

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.