Emil Clahr oljemålning

797201

EMIL CLAHR (1905-1983) "Västkustkyrka", signerad samt tergo daterad 1971, olja på duk, ca 48x66 cm

Fack 20

Emil Clahr oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6109781
550
6109780
500
6109779
450
6105914

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.