Ljuskrona

797230

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 7 ljuspunkter, höjd (tom kopp) ca 77 samt diameter 47 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (20 bud)
6110434
6110325
6110231
1 900
6102940
1 800
6110143
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.