Yvonne Larsson Om en pojke -98

797389

YVONNE LARSSON, född 1958, "Om en pojke", olja på duk, signerad och daterad a tergo, ca 118x77 cm

Smärre färgbortfall. Något bucklig duk.

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

6108055
2020-08-01 08:09:13

2020-08-02 kl 15:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.