Spegel

797755

SPEGEL, 1800-tal, förgylld och bronserad, höjd ca 54x61 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 2

Spegel

Budhistorik (20 bud)
6114555
1 400
6114590
1 300
6114555
6114243
6113488

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.