Spegel

797787

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets mitt, krön med dekor i pastellage, förgylld samt bronserad, höjd ca 96, största bredd 71 cm

Mindre bortfall av kröndekor, bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel

Budhistorik (7 bud)
6116135
1 400
6116134
1 300
6116131
6116130
600
6116031
550

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.