Slaglåspistol

798039

SLAGLÅSPISTOL, tidigt 1800-tal, längd ca 35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, laddstaken saknas

Vapen/Medaljer

Slaglåspistol

Budhistorik (26 bud)
6116048
1 900
6115660
1 800
6116040
1 800
6115660
1 700
6111583
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.