Oljemålning Stanislaw Wisniewski

798066

STANISLAW WISNIEWSKI (1936-2016): "Figura II", signerad ST Wisniewski, daterad 76, olja på duk, ca 99 x 89 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

6110502
6100532

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.