Ewa Rudling C-print Patty Smith

798079

EWA RUDLING (född 1936): "Patty Smith", signerad och onumrerad Ewa Rudling på baksidan, c-print, bladmått ca 45,5x30,5 cm

Oramad

Fotografi

Budhistorik (6 bud)
6109940
6109184
650
6107749
600
6102759
550
6098723

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.