Edvin Ollers oljemålning

798085

EDVIN OLLERS, (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1939, olja på pannå, ca 41x51 cm

Smärre färgbortfall

Tavelvagn 1

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (17 bud)
6110473
6110316
6110472
6110316
950
6110471
900

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.