Lisbet Jobs bordsur

798183

LISBET JOBS (1909-1961): bordsur, glaserat lergods, signerad och daterad -45, höjd 21 cm

Senare urverk

Klockor/Ur, Design

Monter 30

Lisbet Jobs bordsur

Budhistorik (13 bud)
6113205
3 400
6112858
3 200
6113202
6112858
6113201

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.