Muminfigurer

798209

MUMINFIGURER, 2 st, i originalförpackning, stämplade Arabia Finland TP. I produktion 1990-1997, Tuulikki Pietiläs formgivning.

Ena förpackningen något trasig, båda förpackningarna med slitage

Diverse

Monter 11

Muminfigurer

Budhistorik (15 bud)
6117647
1 600
6117644
6116665
1 400
6116386
1 300
6114416

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.