Spegel med konsollbord Kina

798392

SPEGEL med KONSOLLBORD, omkring 1930/40-talet, Kina, träskuren dekor, spegeln med genombrutet krön, lackerat, höjd på konsollbord ca 73, 93x46, mått på spegel ca 71x49 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 6

Spegel med konsollbord Kina

Budhistorik (4 bud)

6116699
450
6116303
6116174
6115252

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.