Spegel rokokostil

798473

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren förgylld och bronserad dekor, höjd 60x22 cm

Speglar

Rum 7, Hylla 5

Spegel rokokostil

Budhistorik (2 bud)

6112120
6102806

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.