Spegel senempire

798646

SPEGEL, bronserad, 1800-talets andra kvartal, senempire, krönet med dekor av festong, höjd ca 104 cm

Senare bronsering, dekorskador

Diverse, Speglar

Spegel senempire

Budhistorik (9 bud)
6114749
6113910
650
6113548
600
6113125
550
6106598
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.