Väggklocka

Föregående | Översikt | Nästa

798747

VÄGGKLOCKA, märkt Maute synchron, 1900-talets andra hälft, plåt samt konvex skiva i glas, diameter ca 31 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

Klockor/Ur

Monter 12

798747 - Väggklocka
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Väggklocka

Budhistorik (1 bud)

6111401
2020-08-02 21:30:10

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-07
19:45   (20:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.