Schatz

798812

VÄGGUR och BAROMETER, Schatz, 2 st, mässing, diam ca 18 cm

Ej funktionstestade, repor, slitage

Nautica/Technica, Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Schatz

Budhistorik (11 bud)
6118143
6115227
6118139
6115227
6116103
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.