Spegellampett 1800-tal

798883

SPEGELLAMPETT, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, 2 ljusarmar i mässing, skuren dekor med bl.a delfiner, 62x65 cm

Foliering med skador

Speglar

Rum 5

Spegellampett 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
6116809
6116865
6116809
1 600
6116793
6116793
1 300

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.