Kaffekanna i tenn

798955

KAFFEKANNA, tenn, empire, 1800-talets första hälft, pip med dekor av fågel, höjd 22 cm

Bucklor

Diverse, Metall

Monter 1

Kaffekanna i tenn

Budhistorik (22 bud)
6117079
1 700
6117074
1 600
6117070
6116940
1 400
6117069
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.