Spegel gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

799025

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fasettslipat glas, ca 116x61 cm

Slitage, färgbortfall, krönet släppt invändigt från ramen

Diverse, Speglar

799025 - Spegel gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
6113886
6112453
600
6112452
500
6112139
6112131

2 timmar 3 minuter kvar
Avslutas 2020-08-06
19:30   (20:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.