Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

799327

SPEGEL, 1960-tal, ca 116x71 cm

Smärre slitage

Diverse, Speglar

Rum 9

799327 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (2 bud)

6114527
2020-08-04 11:49:46
6114063
2020-08-04 07:57:41

20 timmar 15 minuter kvar
Avslutas 2020-08-07
14:48   (15:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.