Spegel empirstil

799358

SPEGEL, empirstil, 1900-tal, delvis förgylld, höjd ca 92x45 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 5

Spegel empirstil

Budhistorik (13 bud)
6122252
850
6122238
6122238
750
6116686
700
6122237
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.