Bokstöd 1 par

808632

BOKSTÖD, 1 par, svartlackerad trä, 1900-talets första hälft, höjd 18 cm.

Bruksslitage, sprickor, färgbortfall.

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Bokstöd 1 par

Budhistorik

2020-09-16 kl 11:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.