Nysilver kaffeservis i tre delar

808863

KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, GAB, 1900-tal, höjd 12-19 cm.

Bruksslitage, kaffekannan och gräddkannan något instabil samt sockerskålen sned

Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6224876
2020-09-11 22:21:10
30

2020-09-16 kl 11:08
Slutpris EUR:
30
294 SEK, 36 USD
Utropspris EUR:
150