Marie von Kraemer oljemålning

809293

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Hommage les Couleurs no.1", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 72 x 91 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6243621
6243617
6243608
850
6243607
650
6242897
600

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.