Marie von Kraemer oljemålning

809294

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Hommage les Couleurs no.2", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 72 x 91 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Rum 17

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6242903
6242902
2 800
6242901
6242900
6242899
900

Slutpris SEK:
413 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.