Marie von Kraemer oljemålning

809321

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Färgprakt i Bogesundlandet", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 92 x 73 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (16 bud)
6243649
6243648
6243647
950
6243645
900
6243644
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.