Marie von Kraemer oljemålning

809328

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Utsikt över Saltsjön" Lidingö, signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 100 x 70 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6241163
2 400
6233118
6232762

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.