Marie von Kraemer oljemålning

809334

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Lovely eyes", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 65 x 55 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6242833
6243281
2 800
6242833
2 600
6241686
2 400
6239875

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.