Marie von Kraemer

809739

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "London bridge", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 80 x 100 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Marie von Kraemer

Budhistorik (8 bud)
6243728
6243727
2 800
6243725
2 600
6243724
2 400
6243627

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.