Marie Von Kraemer oljemålning

809743

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Venus födelse", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 100 x 150 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie Von Kraemer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6240874
5 000
6240865
6239395
6226873
6226865

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.