Jerzy Kolacz tillskriven oljemålning

809854

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009), tillskriven: Komposition, olja på duk, ca 51x51 cm

Ytskador

Fack 43

Budhistorik (7 bud)
6242835
850
6242251
6242834
750
6242251
500
6240881
450

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.