Lisa Rinnevou

809919

LISA RINNEVUO (född 1972): Prinsessa, signerad Lisa Rinnevou, 195/195, färglitografi, bladmått ca 61x61 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Lisa Rinnevou

Budhistorik (8 bud)
6241968
6232160
6232160
1 900
6239387
1 800
6232160
1 700

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.