Jan Håfström Mr Walker

809934

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström Mr Walker

Budhistorik (15 bud)
6243722
2 800
6243716
2 600
6243588
2 400
6242271
6239410

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.