Marianne Lindberg De Geer, Kanin i kamoflage

809943

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946):
Utan titel - Kaniner i kamoflage, monogramsignerad och daterad MLDG, ea, litografi, bladmått ca 64x77,5 cm

Oramad, hanteringsveck, ytmärken

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (16 bud)
6240287
6240232
6240284
6240232
1 900
6240228
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.