Roland Svensson akvarell

810053

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hebrides", signerad roland S, akvarell, ca 26,5x24,5 cm

Rum 3

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (5 bud)
6238392
6238391
1 400
6238390
1 300
6233064
6222612

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.